Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (1.díl)

google-android-mascotVítejte u prvního dílu aplikací na Android, bez kterých by můj zelený robot nebyl k ničemu. Než Vám dám seznam těch nejlepších, super skvělejch a krutopřísnejch aplikací na Androida je potřeba zmínit, že jsem majitelem chytrýho telefonu nižší střední třídy Samsung Galaxy Ace. To vnáší do mého seznamu jeden zásadní parametr a to je velikost vnitřní paměti, se kterou věčně bojuju. Proto se v seznamu neobjeví spoustu skvělejch aplikací jako např. Go Launcher EX nebo jiné, na které prostě bohužel v telefonu není místo a musel jsem tudíž najít adekvátní náhrady.

1.Zeam Launcherunnamed (3)   

   • Minimalistický launcher nahrazující domovské prostředí Androidu. Doporučuju především pro slabší telefony, jelikož je svižný, má malé nároky na operační pamět i přesto nabízí celou řadu nastavení jako gesta, dokovací lišta atd.

2. Llama Location Profilesunnamed (2)

   • Dokonalá aplikace, která umožní Vašemu telefonu automaticky provádět různé akce na základě zadaných podmínek. Na základě přiřazení konkrétních mobilních vysílačů k definované „oblasti“ například kancelář, můžete nechat Váš telefon automaticky nastavit profil tichý, zapnout wifi nebo spustit libovolnou aplikaci. Možnosti nastavení jsou obrovské, jde jen o tom, na kolik si chcete s aplikací pohrát. Asi jedna z nejužitečnějších a nejpromakanějších aplikací na Android co znám.

3. RAM Boosterunnamed (1)

   • Jeden z mnoha dostupných task killerů. V zásadě umí standardní funkce jako zastavit všechny tasky jedním kliknutím, vyprázdnit cache nebo vytvořit „whitelist“ aplikací, které  nebudou zastavením ovlivněny. Jeho zásadní výhoda spočívá v takzvaném „overlay widgetu“, který je zobrazen na určeném místě obrazovky neustále nad všemi aplikacemi bez rozdílu. Můžete tedy vyprázdnit pamět kdykoli a kdekoli a nemusíte vůbec opustit aplikaci, ve které právě pracujete.

4. EZ Droidunnamed

   • Šikovná aplikace nabízející kromě task killeru i správu aplikací, přesun aplikací na SD kartu nebo hromadné odinstalace aplikací.

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (2.díl)

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (3.díl)

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (4.díl)

Reklamy

3 thoughts on “Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (1.díl)

 1. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (2.díl) | Michal Škoda

 2. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (3.díl) | Michal Škoda

 3. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (4.díl) | Michal Škoda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s