Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (3.díl)

google-android-mascotVítejte u třetího dílu aplikací na Android, bez kterých by můj zelený robot nebyl k ničemu. Tentokrát to je seznam směsky aplikací, který používám dnes a denně a který mě prostě baví. V seznamu jsou aplikace zpravodajské, na tvorbu poznámek, sportovní, utility, fotografické aplikace…

1. Evernoteunnamed (11) 

   • Jednoduše dokonalá aplikace na tvorbu poznámek v textové podobě, coby fotky nebo mluvené slovo. Aplikace používám i na desktopu a nemůžu si jí vynachválit, synchronizace funguje bez chyby a třeba sdílení celých poznámkových bloků je taky parádní. Samozřejmě umí různé checklisty, tagy a skupiny poznámek atd.

2. CG Transitunnamed (12)

   • Jednoznačně nejlepší aplikace na jízdní řády nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Za cca 75 Kč máte na rok licenci na offline řády (cca 1x týdně aktualizované), takže můžete vyhledávat spojení i například v metru. Aplikace se poměrně slušně taky „učí“ časté spoje a nabízí je automaticky, nebo nabízí zastávky podle lokace. Nemám co vytknout.

3. ČTKunnamed (13)

   • Jednoduchá aplikace České tiskové kanceláře, která nabízí snadný přístup ke zpravodajství v přehledné a poměrně minimalistické aplikaci. Nabízí i možnost sdílení na Facebook a Twitter, což celkem hojně využívám. Řazení zpráv je podle rubrik, takže lze i poměrně dobře filtrovat podle toho, co Vás zajímá.

4. Dolphin Browser Miniunnamed (14)

   • Tenhle internetový prohlížeč je, jak už název napovídá, minimalistickou verzí prohlížeče Dolphin Browser. I přesto ale nabízí neuvěřitelné množství nastavení, které se nedá s nativním prohlížeček srovnat. Mezi základní funkce, který hojně využívám patří možnost otevření více záložek zaráz, domovská obrazovka s nastavitelnými rychlými odkazy, fullscreen mód a monoho dalších.

5. Camera ZOOM FXunnamed (15)

   • Náhrada za nativní aplikaci foťáku, která nenabízí moc nastavení. Oproti tomu Camera ZOOM FX oplývá i přes svou malou velikost spousty nastavení od standardních filtrů, rámečků, nastavení vyvážení bílé, režimy focení atd. Prostě vše co si můžete přát.

6. Endomondounnamed (16)

   • Pokud rádi běháte, jezdíte na kole nebo obecně sportujete, tak určitě rádi uvidíte i nějaké statistky svých výkonů. Podobných aplikací existuje celá řada, ale mě po vyzkoušení mnoha nejvíce sedlo Endomondo. Nabízí množství sportů, přehledné statistiky, audio kouče, sdílení výkonů na Facebook a další.

 

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (1.díl)

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (2.díl)

Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (4.díl)

Reklamy

3 thoughts on “Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (3.díl)

 1. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (2.díl) | Michal Škoda

 2. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (1.díl) | Michal Škoda

 3. Pingback: Aplikace, bez kterých bych se na Androidu neobešel (4.díl) | Michal Škoda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s