Ambiciózní projekt World Opinion

wo1

Už jste slyšeli o startupovém projektu World Opinion? Jedná se o webový projekt s velice ambiciózním cílem. Návštěvníkům z celého světa má poskytnout nezávislou platformu pro výzkum veřejného mínění jakož i prostor pro vyjadřování osobních názorů na nespočet témat od politiky, businessu, náboženství, kultury, životního stylu, vzdělávání a dalších. Každý uživatel má zároveň nejen možnost vyjadřovat se k jednotlivým tématům pomocí hlasování, komentářů či sdílení, ale má možnost zakládat i témata vlastní a sledovat, jak o nich smýšlejí lidé po celém světě. 

Projekt již nějakou dobu funguje a nedávno byla spuštěna i jeho regionální odnož Czech Opinion, která má adresovat čistě regionální témata charakteristická pro české uživatele. Dle mého názoru jde o projekt s nesmírným potenciálem, bohužel však není příliš rozšířeno povědomí o něm u nás, ani ve světě. Takže pokud Vás to zaujalo, šiřte mezi své známé a přátele.


V rámci platformy je možné i vložit hlasování o jednotlivých tématech na web nebo blog, bohužel zrovna s WordPressem se nekamarádí. Níže alespoň link na jedno z mých témat. Hlasujte!

Klasická piva nebo pivní speciály?

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s